W latach 2019 – 2021 na Politechnice Krakowskiej będzie realizowany projekt pt. Młody Inżynier Odkrywca – Szkolna Akademia Techniki w całości finansowanego przez ministerstwo. Udział szkoły i uczniów w programie jest bezpłatny. Koszty programu są po stronie Politechniki Krakowskiej. Zachęcamy do współpracy i uczestnictwa w programie.

Zapraszamy na zajęci w ramach modułu „Inżynier z Przyszłości” uczniów klas 7-8 zamieszkałych w woj. Małopolskim. Zgłoszenia dokonuje szkoła.

Więcej informacji u Koordynatora Projektu pod nr tel. 662-596-194

Cel główny Projektu to:

• rozbudzenie ciekawości poznawczej z zakresu nauk technicznych,
  • rozwoju twórczego myślenia i rozwijania pasji,
  • wzbogaceniu wiedzy przyrodniczo-matematycznej z zakresu geografii, matematyki, fizyki,
  • zapoznania ze środowiskiem akademickim i uczelnią jako miejscem naukowego oglądu rzeczywistości.

Program modułu zakłada 2 spotkania w laboratoriach Politechniki Krakowskiej oraz 2 warsztaty terenowe.